Elazığ’a Yetişmeye Çalışıyor Elazığ, 10 patent çıkararak, bölgesinin birincisi oldu. Erzurum ise patent sayısında Elazığ ile yarışıyor.
Elazığ’a Yetişmeye Çalışıyor
Sosyal İletişim Kanallarımız Yurtbaşı Yolu 23180 Yazıkonak/Elazığ +90 212 212 35 17 Elazığ Patent Logo

Elazığ’a Yetişmeye Çalışıyor

Elazıg Haberleri Elazığ, 10 patent çıkararak, bölgesinin birincisi oldu. Erzurum ise patent sayısında Elazığ ile yarışıyor.
,  Ana Kategori : Blog,  Kategori :  Elazıg Haberleri  Tarih :  9.1.2018       Google Plus      
Elazığ’a Yetişmeye Çalışıyor
Yurtbaşı Yolu 23180 Yazıkonak/Elazığ +90 212 212 35 17 Elazığ’a Yetişmeye Çalışıyor » Elazığ Patent

Elazığ Patent Logo

Elazığ’a Yetişmeye Çalışıyor


Türk Marka ve Patent Kurumu(TÜRKPATENT) verilerine göre, Elazığ'da Mayıs ayına kadar 10 patent başvurusu yapıldı. Elazığ bu veriyle bölgesinin birincisi oldu. Doğu Anadolu Bölgesi illeri içinde mayıs ayında patent başvurusunun yapıldığı iki il birer başvuru ile Iğdır ve Erzurum oldu. Bu yılın ilk beş ayı kapsamında ise Bitlis'ten 2, Elazığ'dan 10, Erzincan'dan 1, Erzurum'dan 8, Malatya'dan 3, Van'dan 1, Iğdır'dan 1 patent başvurusu oldu. 5 ayda yapılan patent başvuru sayısı 26 olarak açıklandı. Bölgesi'nin yıldızı olan Elazığ, Erzurum ve Malatya'yı da geride bıraktı. İl patent sayısı bakımından Elazığ'ın ardından 2'inci sırada Erzurum bulunuyor

/kaynak:Elazığ Son Haber

Elazıg Haberleri

DİĞER İÇERİKLERİMİZ
Elazığ on ayda kaç marka çıkardı?
0 Yorum

    Yorum Yapın
    MUTLU MÜŞTERİLER
    Ülkemizdeki genel yaklaşımın kervan yolda dizilir atasözüyle örtüştüğünü düşünürsek her aşamada bir sorunla yüzleşmek ve bedel ödemek kaçınılmaz oluyor. Etkin patentin ,Marka ve Patent konusunda hem yola çıkmış hem de hazırlık yapanların rota belirlemek açısından en güvenilir partneri olmayı hak ettiklerini düşünüyoruz.


    E-Bülten